Wyszukiwarka

O nas

                Agencja Nieruchomości PARTNER powstała w 1996 roku i jest jedną z najstarszych firm na terenie Pruszkowa i okolic zajmująca się usługami na rynku nieruchomości głównie w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

                Założycielem firmy jest Jacek Kalina, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów w zakresie szacowania jak i obrotu nieruchomościami.

Główny obszar działania to:

 - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami ( sprzedaż, kupno, wynajem mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych oraz gruntowych );

 - doradztwo w zakresie obsługi rynku nieruchomości;

 - zarządzanie nieruchomościami;

- szacowanie wartości nieruchomości.

                Zakup nieruchomości jest trudną a  zarazem jedną z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego też od wielu lat pomagamy w tym aby była ona trafna, oparta o realia rynkowe i przyniosła naszym Klientom dużą satysfakcję.

Co nas cechuje w swoim działaniu?

     li.jpg  KOMPETENCJA I BEZPIECZEŃSTWO

 - Nieruchomości PARTNER to zespół pośredników i doradców w obrocie nieruchomościami, który działa od lat w niezmienionym składzie, stale podnoszący swoje kwalifikacje;

 - w naszej ofercie mamy tylko sprawdzone i zweryfikowane przez nas - głównie pod kątem stanu prawnego nieruchomości;

 - służymy naszą wiedzą na każdym etapie realizacji zakupu/sprzedaży czy wynajmu nieruchomości;

- ze względu na swoje doświadczenie w przeprowadzaniu licznych, niekiedy trudnych transakcji na rynku obrotu nieruchomościami - jesteśmy solidnym gwarantem w realizacji bezpiecznych zadań zlecanych nam przez naszych Klientów.

     li.jpg  ATMOSFERA PARTNERSTWA I RZETELNOŚCI

 Przykładamy dużą wagę do bezpośredniego kontaktu z  Klientem w celu poznania dokładnie jego potrzeb, co wymaga od nas stałej konsultacji i wymiany informacji z Klientem w oparciu o zasady partnerstwa.

 Współpracujemy  z naszymi Klientami na całym etapie podejmowania przez nich decyzji tj. :

a) trafnego wyboru odpowiedniej nieruchomości w oparciu o wyselekcjonowane oferty i dzięki znajomości rynku lokalnego;

b)konsultacji i negocjacji przy ustalaniu optymalnego wariantu cenowego;

c) sprawdzenia i przygotowania całej niezbędnej dokumentacji do przeprowadzenia transakcji ( odpis z księgi wieczystej,  wypisy i wyrysy z rejestru gruntów, zaświadczenia itp.);

d) konsultacji z notariuszem, prawnikiem czy geodetą ( zwłaszcza w przypadku sytuacji niejednoznacznych);

e) aktywnego uczestnictwa w formalno - prawnym etapie zakup/sprzedaży nieruchomości ( umowa przedwstępna, umowa końcowa itp..);

f) optymalnym wyborze wariantu kredytowego ( porównanie ofert banków, okresu kredytowania, opcje walutowe itp.).

                O naszej solidnie wykonywanej pracy świadczy stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów, którzy niejednokrotnie wracają do nas po latach w celu realizacji kolejnych transakcji oraz polecają nas swoim znajomym.

Deregulacja rynku obsługi nieruchomości, wykazała słabość działań takich organizacji jak choćby PFRN, dlatego zaangażowaliśmy się w tworzenie silnego, kompetentnego samorządu gospodarczego w postaci wsparcia m.in.  Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami  gdzie jesteśmy jednym z jej pierwszych członków, czy tworzącej się Polskiej Izby Gospodarczej Rynku Nieruchomości.

Tylko tego typu struktury mogą mieć realny wpływ (głownie w obszarze prawa) na kształtowanie się  przejrzystego polskiego rynku nieruchomości.

                           

                                       WASZ   P A R T N E R   NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI !!!

                                                      

 

                                                            Naszym Partnerem jest  :               

                                      krajowa izba gospodarowania nieruchomościami.jpg

Designed by Possible
Polityka prywatności
Partner Kalina